Szanowne Koleżanki i Koledzy, Doradcy Podatkowi

Członkowie i Sympatycy

Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Doradców Podatkowych

 

W imieniu Zarządu ZSDP zapraszam do Puszczykowa k/Poznania w dniach 08-09.03.2019r. na warsztaty podatkowe poświęcone tematyce raportowania o schematach podatkowych (MDR) oraz tematyce Cen Transferowych 2019.

 

Warsztaty prowadzić będzie dr Andrzej Dmowski (adwokat, doradca podatkowy, Partner Zarządzający Russell Bedford Poland), praktyk i szkoleniowiec.

 

Przewidziany jest również (jako opcja) panel dyskusyjny nt. nadużycia prawa oraz unikania opodatkowania w praktyce administracji skarbowej (moderator: Jarosław Dziewa, dor.pod.).

 

Celem warsztatów jest:

  1. rozpoznanie ryzyk operacyjnych i podatkowych w kontekście nowych obowiązków jakie z dniem 01.01.2019r. zostały nałożone na doradców podatkowych,
  2. nabycie umiejętności w zakresie raportowania do Szefa KAS informacji o schematach podatkowych (MDR),
  3. przygotowanie do prawidłowego wypełnienia obowiązków w zakresie Cen Transferowych (po zmianach),
  4. wymiana doświadczeń w zakresie praktyki administracji skarbowej w segmencie nadużycia prawa oraz unikania opodatkowania.

 

Mam nadzieję, że lokalizacja warsztatów (Puszczykowo, w pobliżu Wielkopolskiego Parki Narodowego), przestronna sala konferencyjna, nowoczesne pokoje, wykwintna kuchnia, całodzienny bar kawowy (ekspres ciśnieniowy) zapewnią komfort pracy i wypoczynku.

 

Szczegółowy program warsztatów oraz informacje organizacyjne w załączonym zaproszeniu.

 

Termin zgłoszeń upływa w dniu 04.03.2019r.

Ze względów technicznych (organizacyjnych) proszę o wcześniejsze awizowanie uczestnictwa (do 28.02.2019r.) na adresy e-mail wskazane w zaproszeniu.

 

Załączniki:

Warsztaty podatkowe - MDR + CENY TRANSFEROWE 2019 Puszczykowo 08-09 03 2019.pdf
Karta zgłoszenia - warsztaty podatkowe MDR + CT.doc

 

 

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

 

Jarosław Dziewa, dor.pod.

Członek Zarządu ZSDP

Baza Usług Rozwojowych
Miło nam Państwa poinformować, że Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Doradców Podatkowych oczekuje na wpis do Bazy Usług Rozwojowych, tym samym na organizowane przez nas szkolenia i konferencję będzie można uzyskać refundację w wysokości 50%, 70% lub 80% w zależności od statusu podmiotu i uczestnika. Wkrótce poinformujemy Państwa o szczegółach
03.09.2018
więcej...
Najbliższe szkolenia
W imieniu Zarządu ZSDP zapraszam do Puszczykowa k/Poznania w dniach 08-09.03.2019r. na warsztaty podatkowe poświęcone tematyce raportowania o schematach podatkowych (MDR) oraz tematyce Cen Transferowych 2019.

Szczegóły w zakładce SZKOLENIA

14.02.2019
więcej...