Szanowni Państwo,

Pragnę poinformować, iż Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Doradców Podatkowych zostało wpisane do Bazy Usług Rozwojowych. Tym samym możecie Państwo uzyskać refundację kosztów z tytułu uczestnictwa w naszych szkoleniach.

Aktualnie w Bazie Usług Rozwojowych  umieściliśmy niżej wymienione szkolenia:

26 września 2018 r. Zatrudnianie cudzoziemców - z uwzględnieniem planowanych zmian w roku 2019 została opublikowana w bazie pod numerem 2018/09/11/32072/217419

28-30 września 2018 r. WARSZTATY PODATKOWE - Jak przetrwać kontrolę podatkową i celno-skarbową; Strategia procesowa czyli jak postępować z organami podatkowymi ; Pisma procesowe w praktyce została opublikowana w bazie pod numerem 2018/09/11/32072/217481

8 październik 2018 Obowiązki kancelarii doradcy podatkowego i biur rachunkowych w nowej ustawie o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. została opublikowana w bazie pod numerem 2018/09/11/32072/217497

12-14 październik 2018 r.  Podatek od towarów i usług – omówienie wybranych zagadnień oraz projektowanej na 2019 r. nowelizacji ustawy o VAT; Orzecznictwo TSUE w zakresie podatku VAT – problemy i ciekawostki. Rozstrzyganie wątpliwości na korzyść podatnika i inne zagadnienia w praktyce sądowej została opublikowana w bazie pod numerem 2018/09/11/32072/217502

 

Aby uzyskać refundację kosztów należy zarejestrować się na stronie www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl i złożyć wniosek w jednej z obsługujących instytucji. Na tej stronie znajdziecie Państwo informację zarówno o podmiotach zajmujących się obsługą wniosków, jak tez możliwościach dofinansowania w poszczególnych województwach.

Zachęcam do zapoznania się z tymi informacjami, gdyż poziom dofinansowania w woj. Zachodniopomorskim zwykle wynosi 50% i 80% dla osób, które ukończyły 50 lat. Jest to zatem istotne wsparcie.

Sam wniosek nie jest skomplikowany i jeśli go raz przygotujecie, będzie można wykorzystać go na kolejne szkolenia.

Co ważne, zanim zapiszecie się na usługę wniosek musi być rozpatrzony, więc załatwiamy te formalności odpowiednio wcześniej. Na początku wiadomości podałam pod jakimi numerami nasze szkolenia zostały umieszczone w bazie.

Z uwagi na to, że te procedury mogą potrwać kilka dni w zależności od regionu i operatora, jeżeli zamierzacie wziąć udział w szkoleniu, wyślijcie tradycyjne zgłoszenie z informacją, że ubiegacie się o dofinansowanie, wówczas będzie pewne miejsce J

Prowadzimy rozmowy z osoba świadczącą usługi w zakresie wypełniania wniosków, jeśli zapadną jakieś ustalenia poinformujemy Państwa o nich, chcemy by z takiej usługi mogli skorzystać Ci z Państwa, którzy nie mają czasu i głowy, by samodzielnie zajmować się wnioskiem.

Pozdrawiam

Krystyna Waga

Prezes ZSDP

Baza Usług Rozwojowych
Miło nam Państwa poinformować, że Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Doradców Podatkowych oczekuje na wpis do Bazy Usług Rozwojowych, tym samym na organizowane przez nas szkolenia i konferencję będzie można uzyskać refundację w wysokości 50%, 70% lub 80% w zależności od statusu podmiotu i uczestnika. Wkrótce poinformujemy Państwa o szczegółach
03.09.2018
więcej...
Najbliższe szkolenia

"Zatrudnienie cudzoziemców w praktyce

-z uwzględnieniem zmian po nowelizacji przepisów w roku 2022"

Szczegóły w zakładce SZKOLENIA

20.02.2022
więcej...